6 věcí, které v posteli naštvou každou ženu: O erekci nejde | Moje zdraví

6 věcí, které v posteli naštvou každou ženu: O erekci nejde

6 věcí, které v posteli naštvou každou ženu: O erekci nejde
Autor: Shutterstock
1. listopadu 2021 • 06:00

Muži mají jasno. Pokud jde o postel, často si myslí, že na ni mají patent. Realita však tomu ne vždy odpovídá. Pánové zbystřete, dozvíte se, na co si dát v posteli zkrátka pozor!

1. Zdlouhavá předehra

I když se říká, že předehra je nutnost k nabití vášně, nic se nemá přehánět. Předehra je sice důležitá součást pohlavního styku, ale pokud máte na milování jen deset minut, než budete muset do sprchy a následně do práce, nemusíte je promarnit tím, že se své drahé budete jen dívat do očí a vyznávat jí lásku. I ženy jsou šelmy a občasná "rychlovka" není vůbec na škodu.

Video se připravuje ...
10 věcí, které muži v posteli nesnášejíVIDEO 

2. Na nedostatky netřeba upozorňovat

Je sice pravda, že každý hledá při milostných hrátkách něco jiného, každému něco jiného vyhovuje, nikdy však není dobré na případné nedokonalosti upozorňovat. Může se sice stát, že velikost penisu nebude vyhovovat velikosti vagíny, vytahovat však případné komplexy předem je cesta do pekel. Myslete na to, že partnerský vztah není jen sex, ale také láska, respekt a pospolitost. 

3. Zbytečně se neptejte

Nikdo neříká, že musíte mlčet, ale ptát se své partnerky na to, zda ji během milování můžete chytnout za zadek nebo jaký byl váš výkon, není na místě. Udělejte maximum, jednejte pocitově a užijte si moc přítomného okamžiku. 

4. Po sexu nespěte

Je to mužská přirozenost, kterou však ženy nesou těžce. Zatímco vy po svém výkonu alfa samce cítíte potřebu dát si dvacet, vaše partnerka to naopak může brát jako jakési odstrčení. Proto se pokuste neusnout nebo alespoň ne hned. Věřte, že spokojenost vaší partnerky vám bude odměnou.

5. Svěží dech je základ

Opět ta stará pravda: muži jsou z Marsu, ženy z Venuše. Rozdílní jsme a budeme, v čem se ale můžeme shodnout, je fakt, že svěží dech ničemu nebrání. Vzpomeňte si na první rande, kdy jste div neusínali se žvýkačkou v puse, a pokud toužíte po ranním milování i dnes, zkuste si po ránu vyčistit zuby. 

6. Odhoďte tvář drsňáka

Pokud svou partnerku neustále zahlcujete tím, kolik jste toho v sexu už zažil a kolik žen vám prošlo postelí, na skvělý sex rovnou zapomeňte. Každá žena se chce pro svého vyvoleného cítit jako královna a ne jako jedna z řady, kterou pravděpodobně v dohledné době nahradí jiná. 

 

 

 

Autor: Alžběta Javorková, Valentina Lebová
 
Video se připravuje ...

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.