Existuje 8 druhů vaginy. Jaká je ta vaše? | Moje zdraví

Existuje 8 druhů vaginy. Jaká je ta vaše?

 • Existuje 8 druhů vaginy. Jaká je ta vaše?
  Autor: iStock
  2. února 2018 • 12:00

  Věděli jste že vagina může mít osm tipů? Skandinávka Athena Lund přišla s touto teorií. Vaginy pojmenovala po zvířatech. Typ vaginy se zjišťuje podle hloubky, teploty, vlhkosti, vůně a chuti. Rozhoduje také vzdálenost mezi klitorisem a vchodem do vaginy a umístění bodu G. Zapojte do průzkumů i partnera.

 • Srna

  Autor: iStock

  Pokud máte vaginu, kterou šamanka nazývá srnou, znamená to, že ji máte značně teplou, ale na druhou stranu relativně suchou. Je velmi hluboká a má sladkokyselou příchuť. Podle všeho dosahuje orgasmu během dvou až pěti minut. Možná právě proto jsou ženy srny ideálními kandidátkami na pornohvězdu.

 • Liška

  Autor: iStock

  Ženy lišky mají vaginu chladnější teploty, velmi hlubokou a příchuť je prý přírodní. Každá vagina je pojmenována po zvířeti kvůli tomu, že by její naturel měl korespondovat s chováním určitých zvířat. Lišky jsou plachá zvířata, trochu rezervovaná, ale velice chytrá.

 • Tanečnice

  Autor: iStock

  Podle všeho toto je zcela běžný typ vaginy, který má většina žen. Tyto vaginy mají průměrnou hloubku, přírodní chuť a jsou decentně vlhké. Ženy s touto vaginou potřebují nejdelší dobu k tomu, aby dosáhly orgasmu, je to téměř čtyřicet minut. Nezapomeňte na to, že toto je průměr!

  Podívejte se, jak se měnil názor na klitoris během historie:

  Video se připravuje ...
  Animovaný film o klitorisu odhalil to, co jste možná nevěděli. Podívejte se!VIDEO 

 • Antilopa

  Autor: iStock

  Pokud jste žena s vaginou antilopa, potom jste uvnitř opravdu horká. Občas to může být trochu problematické, protože vysoká teplota vaší vaginy má poté za následek rychlý úbytek vlhkosti, což může způsobovat nepříjemné tření.

 • Buvol

  Autor: iStock

  Pozor, vy sexy zvířátka, co o vás řekne buvolí vagina... Podle šamanky Lund je velmi chladná, má čerstvou vůni a je velmi vlhká. Pokud jde o její hloubku, je velmi mělká a má velké stydké pysky. Chutná slaně a průměrně jí trvá patnáct až dvacet minut, než dosáhne orgasmu.

 • Kočka

  Autor: iStock

  Kočičí vagina je zajímavá, protože podle šamanky je to jediný typ, který se objevil v magazínu Playboy. Je maličká a elegantní, bez záhybů a má střední hloubku. Přestože by mohla být považována za tu nejhezčí ze všech, těchto vagin není na světě mnoho.

  Podívejte se na deset ikonických obálek Playboye:

  Video se připravuje ...
  Deset ikonických titulek PlayboyeVIDEO 

 • Ovečka

  Autor: iStock

  Ovečky jsou šťastná zvířátka a stejně tak šťastná je i každá majitelka vaginy ovečky. Tento typ je velmi horký, extrémně vlhký a velmi hluboký. Další její pozitivum je ve sladké chuti a v tom, že k dosažení orgasmu potřebuje patnáct až dvacet minut.

 • Vlčice

  Autor: iStock

  Stejně jako tato zvířata, i ženy s vaginou vlčice vyjí hlasitě při dosažení orgasmu. Uvnitř jsou relativně horké, ale mají dostatečnou vlhkost. Dosahují orgasmu během dvaceti až třiceti minut a rozhodně o tom budou vědět sousedi široko daleko!

   

   

 

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.