Sex na židli: Optimální cesta k vašemu orgasmu | Moje zdraví

Sex na židli: Optimální cesta k vašemu orgasmu

Sex na židli: Optimální cesta k vašemu orgasmu
... • Autor: istockphoto.com
12. května 2023 • 06:00

Sex je tak trochu buď, anebo. Buď souložíme v posteli a nejčastější polohou je misionář, nebo volíme extrém v podobě swingers párty, kde nás to může pořádně vyděsit. Co ale takhle zvolit zlatou střední cestu a zkusit sex třeba na židli? 

Sex na židli totiž může být příjemným osvěžením stávajícího vztahu a rozhodně při něm neriskujete tolik jako na swingers párty plné neznámých lidí. Ba naopak. Sex na židli je zábavný a plný vzrušení. Přitom je to ale stále něco, co rozhodně vybočuje z normálu. Pokud právě přemýšlíte nad tím, jakéže to pozice na židli vlastně můžete zkusit, máme pro vás tipy, které vám pomohou. 

Jedno je jisté. Sex na židli učiní váš sex o něco zajímavější, a dá tak nový závan vašemu vztahu. Navíc sex na židli nebude nuda, protože pozic, které můžete zkusit, je možná víc, než byste čekali. Uplatnění tak najdou akrobaté, ale také vystrašení začátečníci. A o jakých pozicích to mluvíme? Přinášíme vám tři, které za zkoušku rozhodně stojí!

Francouzský polibek

Francouzský polibek jistě všichni známe – věřte nebo ne, ale tento nemá s líbáním vůbec nic společného. Je to poloha, po které vaše židle doslova volá. Pohodlně se usaďte na židli nebo do křesla, nakloňte se dopředu tak, aby vaše hýždě byly na okraji sedačky, a rukama se chyťte za sebou. Partner si následně klekne před vás. Podmínkou francouzského polibku jsou kolena obou partnerů řádně od sebe. Jakmile jste dostatečně blízko, sexuálním hrátkám již nic v cestě nestojí.

Sedící trakař

Tato pozice vyžaduje malou dávku akrobacie. Vyzvěte partnera, aby se pohodlně usadil na židli. Přesně tak, jak se na ní sedává. Vy si sedněte na něj, na jeho klín. Oba sedíte stejným směrem. Tedy tak, aby se vaše záda dotýkala partnerova hrudníku. To je ale pouze začátek této vzrušivé cesty. Nakloňte se dopředu a prsty rukou se zlehka zapřete o zem. Pokud jste dostatečně flexibilní, klidně odlepte chodidla od země a opřete je o hranu židle. Jakmile se v pozici "usadíte", může vás partner začít uspokojovat. Nejenže si užijete hezké chvíle ve dvou, ale s určitostí také potrápíte svaly svého těla, zejména paží. 

Horlivák

Horlivák je vítanou sexuální pozicí zejména pro ty z vás, kteří milují vzrušení za málo námahy. Jak na ni? Poproste partnera, aby se posadil na židli, poté si sedněte na jeho klín tak, aby se vaše záda dotýkala partnerova hrudníku. Nohy splývají s partnerovýma, špičky chodidel se pevně dotýkají podlahy. Poté již nic nestojí v cestě tomu, aby do vás partner vnikl. A vy, pohybem od něj a k němu, budete stimulovat nejen vaginu, ale především klitoris. Pokud chcete cítit ještě větší spojení, poproste partnera, aby vás pažemi pevně objal a přitiskl k sobě.

Autor: Valentina Lebová
 

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.