5 kroků, jak zhubnout a udržet si štíhlou postavu | Moje zdraví

5 kroků, jak zhubnout a udržet si štíhlou postavu

5 kroků, jak zhubnout a udržet si štíhlou postavu
Podobně jako ketodieta je i lví dieta založena na vyloučení sacharidů • Autor: iStock
17. dubna 2023 • 14:00

Všichni, bez ohledu na pohlaví nebo věk, chceme vypadat dobře a cítit se přitažlivě. Ne každý má ale od přírody automaticky štíhlou postavu. Rychle se zbavit nechtěných kilogramů vám pomůže jídelníček s nízkým obsahem sacharidů. Shodíte s ním nejen viditelná kila, ale i viscerální tuk, který se hromadí v dutině břišní a může vážně ohrožovat vaše zdraví.

Jídlo je 70 % úspěchu

Pokud chcete zhubnout, bez úpravy jídelníčku to nepůjde. Důležité je jíst pravidelně, hlídat si pitný režim a hlavně sledovat, co a kolik toho jíte. A to je časově celkem náročný úkol. Rada je jednoduchá. Svěřte se do rukou odborníků, kteří vám poradí, dietu sestaví a dodají na klíč, a vy tak nebudete muset nic zdlouhavě studovat a řešit. To vše se zaručeným výsledkem.

Video se připravuje ...
Sara Sandeva pro časopis Dieta: Jak to vypadalo na focení novelu?VIDEO 

Dietní programy KetoMix jsou založeny na principech proteinové a ketonové diety. S pomocí KetoMixu zhubnete rychle, bez námahy a trvale, stejně jako více než 120 000 lidí před vámi. KetoMix dieta je, za předpokladu, že dodržujete její pravidla, velmi účinná. Její oblíbenost potvrzují i sami zákazníci: 9 z l0 ji doporučuje.

A jak to funguje? Díky jídlům, která dorazí až k vám domů, výrazně omezíte příjem sacharidů. Vaše tělo se tak přirozenou biochemickou reakcí dostane do ketózy a chybějící sacharidy, které dříve používalo jako zdroj energie, nahradí ketolátkami, které si samo vyrobí z tukových zásob. Žádný extra pohyb nebo cvičení nepotřebujete, hubnout budete při jakékoli činnosti.

Zkroťte nezvladatelné chutě

U klasických redukčních diet lidé většinou pociťují hlad, což bývá jedním z hlavních důvodů, proč dietu vzdávají. S KetoMixem budete jíst 5x denně. Snížíte sice příjem sacharidů, ale budete jíst více bílkovin a správných tuků. Ty vás zasytí na delší dobu, a omezí tak nezvladatelné chutě na jídlo.

Chutná jídla, po kterých se hubne

U diety tak nějak automaticky očekáváte restrikce v jídelníčku. S KetoMix dietou ale budete hubnout a přitom si pochutnávat.

Skvělých jídel se totiž vzdávat nemusíte. KetoMix vám je poskytne na celou dobu hubnutí, odpadnou tedy starosti s jídelníčkem a vařením. Proteinové koktejly KetoMix jsou zákazníky hodnoceny jako chuťově nejlepší na trhu, navíc vás dokonale zasytí. Stejně tak si pochutnáte i na ostatních jídlech, která připravíte během pár minut – od proteinového pečiva a sušenek přes těstoviny, tyčinky, kaše, polévky po chipsy a mnoho dalších. Ač jde o dietu, nebudete se ve výběru cítit omezeni. KetoMix jídla jsou navíc zcela bez přidaných glutamátů a škodlivých chemických přísad. Většinu mohou i celiaci a vegetariáni. Celou nabídku najdete na www.ketomix.cz

CO DÁL PO DIETĚ

Řada lidí se po skončení diety obává jo-jo efektu. A právem. Po návratu ke starému jídelníčku se velmi rychle vrací původní váha a často i zdravotní potíže. Tomu se ale lehce vyhnete. Stačí dodržovat zásady zdravého stravování, které se naučíte během KetoMix diety. To potvrzují ostatně i sami zákazníci. 9 z l0 svědomitých zákazníků se po skončení diety na svou původní váhu už nevrátilo. My vám přinášíme tip, který nejen obohatí váš zdravý jídelníček, ale pomůže vám udržet si novou váhu dlouhodobě.

Přejděte na low carb

Přechod na nízkosacharidové stravování je po ukončení diety přirozenou volbou. Jídla s minimem sacharidů udrží vaši váhu na uzdě a mohou také vyřešit celou řadu zdravotních problémů spojených s nadváhou a obezitou. Dobrá zpráva je, že nemusíte trávit celé dny vařením a vybíráním vhodných potravin.

S vyváženým a zdravým jídelníčkem vám pomohou jídla DailyMix. V nabídce najdete chutné polévky, proteinová pyré, ořechové krémy, křupavou granolu nebo hotová proteinová jídla, jako jsou těstoviny bolognese či sýrové rizoto. Více na www.dailymix.cz

PROCES NÍZKOSACHARIDOVÉHO STRAVOVÁNÍ? > Váha jde dolů. > Zlepší se zdraví. > Přibude energie.

Celý článek vyšel v časopise Moje psychologie.

Autor: redakce Moje zdraví
 
Video se připravuje ...

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.