Superplodný pár má dvoje dvojčata. I přes antikoncepci | Moje zdraví

Superplodný pár má dvoje dvojčata. I přes antikoncepci

Superplodný pár má dvoje dvojčata. I přes antikoncepci
Šťastní rodiče z Yorku mají dvě "sady" dětí • Autor: profimedia.cz
18. července 2018 • 06:00

Příběh jedné neobvyklé rodiny z Yorku.

Když šla Emma Power na ultrazvukové vyšetření kvůli svému těhotenství, měla pocit, že vidí dvojitě. Nebyla to však chyba zraku. Na monitoru se skutečně ukázala dvojčata. Na tom by nebylo až tak nic neobvyklého, jenže jedna dvojčata—chlapci už na Emmu čekala doma.

Bylo jí pětadvacet let a čekala svá druhá dvojčata. Tentokrát dívky. Taková úroda dvojčátek se daří jen jednomu páru ze 170 tisíc.

Emmin manžel John prý tomu zpočátku nechtěl věřit a myslel si, že jeho žena žertuje. „Musela jsem za ním přijet do práce a ukázat mu fotografii z ultrazvuku, aby mi uvěřil,“ dodává Emma. Šestiletým chlapcům Kylovi a Connorovi tak přibyly sestry Ruby a Jessica.

Když jde rodina se svými dětmi po ulici, budí pochopitelný zájem. „První věc, na kterou se nás lidé ptají, zda jsme podstoupili asistovanou reprodukci,“ říká Emma. Odpovídá, že se nikdo z nich s ničím nikdy neléčil. V rodině Emmina rodu jde již o třetí „sadu“ dvojčat.

Emma prý dokonce otěhotněla i přes antikoncepci. Po čtyřech dětech John podstoupil vasektomii a Emma sterilizaci.Autor: pas
 

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.