Hladovění není zdravé, jenže jak zhubnout? Máme pro vás účinný tip! | Moje zdraví

Hladovění není zdravé, jenže jak zhubnout? Máme pro vás účinný tip!

Hladovění není zdravé, jenže jak zhubnout? Máme pro vás účinný tip!
Konečně dieta, při které nebudete hladovět. • Autor: Shutterstock
27. května 2019 • 00:00
Prezentace klienta • 

Taky už máte dost nárazových nezdravých diet, které jsou v podstatě jen o hladovění? Chtěli byste svému tělu dopřát správnou výživu a ne jen samé odpírání? Proteinová dieta KetoMix vám dokáže že hubnout se dá i jinak. S její pomocí se při redukci váhy budete vždy cítit příjemně syti a vaše tělo dostane veškeré vitamíny, minerální látky i vlákninu, kterou v době diety bude potřebovat. Nejen, že do léta zhubnete zbytečná kila, ale zároveň své tělo pomůžete nasměrovat ke zdravějšímu životnímu stylu. KetoMix 16denní letní balíček je přesně to, co na konci jara potřebujete. Díky němu se v létě budete do plavek upřímně těšit.  

Letos se už nemusíte bát na pláži či u bazénu sundat maskující ručník či dlouhý přehoz. S 16denním letním balíčkem od KetoMixu budete na léto hrdě připraveni. Během této proteinové diety narazíte jen na milá překvapení. Jedním z nich je to, že se během ní budete cítit syti. Po celou dobu totiž budete jíst pětkrát denně a dopřávat si budete i velké množství zeleniny. Spolu s pitným režimem již po 3 dnech zjistíte, že jdou kila dolů.

Autor: KetoMix

Rozlučte se se sacharidy

KetoMix dieta funguje na jednoduchém principu. Když kontrolovaně omezíte ve svém jídelníčku příjem sacharidů, v těle nastane naprosto přirozená biochemická reakce. Začne cukry nahrazovat ketony, což jsou látky, které si tělo samo vytvoří z vašeho uloženého tuku. To znamená, že omezíte cukry, a pokud máte zásoby tuku, tělo ketony využije jako náhradní zdroj energie. Tím pádem hubnete jen tuk, nikoli svaly. A tak kila začnou ubývat.

Stav zvaný ketóza nastává v těle velmi rychle. Už druhý nebo třetí den po zahájení této diety. Takže už po několika dnech jde ručička na váze strmě dolů. Teď si možná říkáte, že tohle všechno zní krásně, ale že nejste výživový poradce. A že nevíte, které potraviny cukry obsahují. A nemáte čas to studovat a už vůbec se vám nechce vzdát se sladké chuti. Jenže právě od toho je tu KetoMix. Česká ketonová dieta, která obsahuje všechno pro to, aby vaše tělo prospívalo a zároveň hublo.

Autor: KetoMix

Shoďte kila a nastartujte zdravý životní styl

S pomocí KetoMix jídel, které si můžete objednat na www.ketomix.cz, hravě začnete s novým životním stylem. Pravidelný přísun ketonových jídel vás naučí nebrat jídlo jako svého nepřítele, ale pomůže mu určit tu správnou roli ve vašem životě. Díky KetoMixu ve vás už hubnutí do plavek nebude vzbuzovat pocity úzkosti a nízké sebevědomí. Naopak budete překvapeni jak rychlé a snadné to může být, když tomu půjdete jen trochu naproti. 

Speciálně nakombinovaný nový letní balíček obsahuje veškeré jídlo, které budete na nadcházejících 16 dní potřebovat. Uvnitř balíčku, který dorazí až k vám domů, naleznete proteinový koktejl se dvěma příchutěmi, proteinové tyčinky a palačinky, KetoMix chléb, zeleninovou omeletu a polévku
či čokoládovou kaši.

Autor: KetoMix

Jako pomyslnou třešinku na dortu pak v balíčku objevíte i sladkosti, jako je čokoláda, lískooříškový krém a čekankový sirup. To vše se speciální slevou 500 korun. Veškeré jídlo na 16 dní vás tedy vyjde na 3 790 korun. Jedno jídlo tak pořídíte za necelých 50 korun. Jako dárek k nákupu letního hubnoucího balíčku obdržíte Ketomix shaker, odměrku a brožuru s recepty a návody, jak při dietě postupovat. 

Na stránkách www.ketomix.cz můžete objednat všechno, co budete pro tuto dietu potřebovat.
A kdybyste náhodou měla dotazy či nejasnosti, po celou dobu – od vašeho rozhodování až po fázi po dietě - vám budou k ruce KetoMix výživové poradkyně.

 

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.