Víte, že výběr správného kartáčku a kvalitní ústní sprchy může zlepšit váš celkový zdravotní stav a dokonce prodloužit život? | Moje zdraví

Víte, že výběr správného kartáčku a kvalitní ústní sprchy může zlepšit váš celkový zdravotní stav a dokonce prodloužit život?

Víte, že výběr správného kartáčku a kvalitní ústní sprchy může zlepšit váš celkový zdravotní stav a dokonce prodloužit život?
Autor: drmayer.cz
31. března 2019 • 00:00
Prezentace klienta • 

Pravidelná dentální hygiena nejenže chrání zuby před zubním kazem, onemocněním dásní a zajišťuje svěží dech, ale také zlepšuje celkový zdravotní stav.  Z odborných vědeckých výzkumů vyplývá, že právě onemocnění dásní zvyšuje riziko vážných zdravotních problémů jako je srdeční infarkt, mrtvice, cukrovka, nebo Alzheimerova choroba. Značka Dr. Mayer nabízí širokou škálu moderních sonických kartáčků a ústních sprch špičkových parametrů pro perfektní domácí ústní hygienu, která dokáže všem zdravotním potížím včas předejít.

Sonické zubní kartáčky jsou v porovnání s běžnými manuálními kartáčky výrazně účinnější

Při čištění elektrickým kartáčkem zůstává na vašich zubech výrazně méně zubního plaku a bakterií, což jednoznačně prospívá i dásním.

Na sonické kartáčky není potřeba tlačit, čímž se snižuje riziko poškození zubů a dásní. Mezizubní prostory jsou lépe vyčištěné díky extrémním vibracím (až 40 000 kmitů za minutu), které vytvářejí značné množství energie a zubní pasta nebo gel se tak dostanou i do míst, které jsou s běžným ručním kartáčkem hůře přístupná.

Důležitá je rovněž délka čištění zubů, sonické kartáčky jsou vybaveny dvouminutovým časovačem, který napomáhá dosáhnout doby čištěný doporučené zubními lékaři.

Autor: drmayer.cz

Ústní sprchy Dr. Mayer se dostanou tam, kam nitě nemohou

Zapomeňte na zubní nitě. Ústní sprchy od značky Dr. Mayer spolehlivě odstraní bakterie, usazeniny zubního kamene a části potravin z míst, kam se s kartáčkem ani zubní nití nedostanete.

Ústní sprchu můžete používat denně pro vyčištění citlivých částí kolem korunek, můstků nebo rovnátek, i pro pravidelnou péči o celý chrup. Ústní sprchy navíc přispívají k přirozenému bělení zubů a zlepšují prokrvení dásní.

Autor: drmayer.cz

Kartáčky a ústní sprchy Dr. Mayer doručíme pohodlně a rychle až k vám domů

Značka Dr. Mayer díky neustálému vývoji, pravidelnými konzultacím s těmi nejlepšími profesionálními dentisty a vysokým výrobním standardům zaručuje tu nejvyšší kvalitu, kterou dnes můžete na trhu nalézt.

Navštivte webové stránky www.drmayer.cz, nebo velké prodejce spotřební elektroniky, jako je například Alza.cz, Mall.cz, Pilulka.cz, Nazuby.cz a další, a dopřejte svým ústům perfektní péči každý den.

Značka Dr. Mayer zajistí Váš perfektní úsměv!

Autor: drmayer.cz

 

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.