Klára Pokorná: Restart s Dietou je skvělý zážitek ale i možnost inspirovat okolí. Přihlašte se i vy! | Moje zdraví

Klára Pokorná: Restart s Dietou je skvělý zážitek ale i možnost inspirovat okolí. Přihlašte se i vy!

14. ledna 2020 • 12:00

Hledáme všechny, které baví a zajímá zdravý životní styl a kteří sami mohou nabídnout svůj příběh o změně vlastního života, o sportu, jídle či proměně. Pojďme ukázat, že zdravý životní styl nemusí být o tvrdé dřině a odříkání, ale že nás může bavit, že ho můžeme žít a že je fajn cítit se dobře. Hledáme vás, kteří jste svůj životní styl změnili a chcete motivovat ty ostatní. Přihlaste se do Restartu s Dietou! Jak hodnotí svoji účast v soutěži Klára Pokorná, vítězka Restartu s Dietou v kategorii FIT?

Jak se vám změnil život výhrou v Restartu s Dietou?

Díky Restartu s Dietou jsem poznala mnoho zajímavých lidí, kteří něco v životě dokázali, ať už zhubli, překonali vážný úraz nebo nemoc. Sdílením svých příběhů a přístupu k životu potom dál inspirují svoje okolí. A to je podle mě skvělé.

Klára Pokorná • Autor: IVY E. MORWEN

Co vám soutěž dala?

Soutěž mi dala hlavně přesvědčení o tom, že to, co dělám, má smysl a že mám zůstat taková, jaká jsem.

Co byste poradila těm, kdo letos váhají, zda se přihlásit, nebo ne?

Aby do toho určitě šli, protože je to jak skvělý zážitek a jedinečná zkušenost, tak hlavně možnost, že svým příběhem dokážete někoho inspirovat, nebo dokonce změnit život lidem, kteří se třeba cítí úplně stejně jako vy na začátku.

Baví vás zdravě vařit a svoje výtvory fotíte na Instagram? Udělali jste si trenérský kurz a máte svoje lekce? Měli jste 100 kg a podařilo se vám zhubnout? Jste to právě vy, kteří můžete ukázat, že zdravý životní styl je fajn. Pojďte se s námi podělit o vaše tipy, o vaši cestu, o vaši životní změnu.

Hledáme vás, kteří jste změnili svůj život a chcete motivovat i ostatní.

Soutěžíme o titul RESTART ROKU! Máte svůj blog, webové stránky nebo se zdravým životním stylem zabýváte na sociálních sítích? Nebo znáte někoho takového, o kom by měli naši čtenáři vědět? Hledáme všechny, kteří mohou nabídnout svůj příběh o změně vlastního života, o sportu, jídle či proměně.

Přihlásit sebe nebo své tipy můžete od 2. 1. do 30. 1. 2020 nebo na www.restart.cz. Více informací najdete zde.

Pojďme ukázat, že zdravý životní styl nemusí být o tvrdé dřině a odříkání, ale že nás může bavit, že ho můžeme žít a že je fajn cítit se dobře. A své favority v těchto oblastech nominuje i redakce Diety.

Vyhlašujeme tyto kategorie:

FIT – RESTART – dříve vás sport nebavil a nyní si život bez něj nedovedete představit? Začali jste běhat, udělali si trenérský kurz, založili cvičební skupinu, točíte cvičební videa? Pojďme ukázat, že pohyb je fajn.

FOOD – RESTART – baví vás zdravé jídlo, zkoumání nových ingrediencí a kombinací, jste vegan, milovník raw, cukrfree, bezlepku apod.? Chcete svými recepty a vášní pro zdravé jídlo inspirovat ostatní?

PROMĚNA – RESTART – podařilo se vám zhubnout? Cítíte se dobře? Ukažte ostatním, že když se chce, tak to jde. Ať už s pomocí odborníka či sami. Ukažte, jak jste to dokázali vy.

Každá kategorie bude mít svého patrona z řad VIP osobností.

Z nominací čtenářek či samotných přihlášek bude porotou složenou z redakce a odborníků vybráno 5 SEMIFINALISTŮ každé kategorie. Z nich budou následně čtenáři v časopise i na webu hlasovat a volit 3 FINALISTY, kteří postoupí do velkého finále.

O konečných vítězích rozhodne porota z řad VIP osobností spojených s časopisem.

Projekt vyvrcholí společným odpolednem a vyhlášením vítěze Restart roku 2020.

Na vítěze čeká luxusní pobyt v italských Dolomitech.

Autor: Linda Háková
 

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.