Studentka si pořídila kérku „Jsem v pohodě“. Když ale nápis uvidíte vzhůru nohama, zjistíte krutou pravdu... | Moje zdraví

Studentka si pořídila kérku „Jsem v pohodě“. Když ale nápis uvidíte vzhůru nohama, zjistíte krutou pravdu...

16. března 2017 • 18:25

Bekah Miles, studentka George Fox University, si nechala nad koleno udělat tetování. V dnešní době na tom není nic tak zvláštního, ale počin této pohledné dívky vskutku neobvyklý je. Však posuďte sami!

„I’m fine“, což znamená „Jsem v pohodě“, si nad levé koleno nechala vytetovat Bekah Miles, která tím však nemínila do světa vykřičet, jak se má skvěla, ale právě naopak. Chtěla tím mj. poukázat na stovky lidí, kteří se zmítají v depresích a jiných vážných psychických problémech a pomoci se jim nedostává.

Tomu byste skoro ani nevěřili, že tento nápis může něco takového znamenat, že? Ale skutečně ano. Podívejte se na video, které jsme pro vás vybrali, a pochopíte. Jednotlivá písmena slov „I’m fine“ jsou totiž napsána tak, že při pohledu vzhůru nohama se z této dennodenně omílané hlášky stane něco zcela jiného, šokujícího. Před očima vám náhle vyvstanou dvě úplně jiná slova s krutou pravdou… To si nenechte pro sebe!

VIDEO NAJDETE ZDE. STAČÍ KLIKNOUT>>


Autor: red
 
Video se připravuje ...

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.