V Sexu ve městě jsem musela být vyhublá, stěžuje si představitelka Mirandy, bisexuálka Cynthia Nixon | Moje zdraví

V Sexu ve městě jsem musela být vyhublá, stěžuje si představitelka Mirandy, bisexuálka Cynthia Nixon

23. února 2017 • 13:21

Americká herečka Cynthia Nixon je velkou fanynkou seriálu Girls. Považuje ho za mnohem lepší než Sex ve městě, kde hlavní hrdinky musely být neustále vyzáblé a v každém záběru vypadat dokonale.

Představitelka právničky Mirandy Hobbes v dnes již kultovním seriálu Sex ve městě a jeho filmových pokračováních, Newyorčanka Cynthia Nixon (narozena 1966), nevzpomíná na sezóny natáčení tohoto hitu vždy s nadšením.

Cynthia Nixon, držitelka Ceny Emmy 2004 v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli v komediálním seriálu, tedy Sexu ve městě, nebyla spokojená také s natáčením erotických scén. „Když byl sex špatný v Sexu ve městě, bylo to vtipné. A čím byl horší, tím to bylo vtipnější. Ale když je špatný sex v seriálu Girls, je to těžké sledovat a někdy je to nesnesitelné, je ale důležité to tak zobrazovat. Navíc v Sexu ve městě jsme musely být pořád hubené a vypadat skvěle, v seriálu Girls mají povolení být opravdovější a míň retušované,“ nechala se slyšet herečka.

V letech 1988 až 2003 byl partnerem Cynthie Nixon profesor a fotograf Danny Mozes. Mají spolu dvě děti, dceru Samanthu (narozena 1996) a syna Charlese (2002). V roce 2004 začala herečka chodit se vzdělávací aktivistkou Christine Marinoni. Zasnoubily se v dubnu 2009. Marinoni porodila jejich syna Maxe (2011). Svatka byla v New Yorku 27. května 2012. V témže roce herečka samu sebe označila za bisexuálku.

Autor: red
 
Video se připravuje ...

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.