Více než miliarda důvodů cítit se skvěle! | Moje zdraví

Více než miliarda důvodů cítit se skvěle!

Více než miliarda důvodů cítit se skvěle!
Autor: Herbalife Czech Republic s.r.o.
14. října 2021 • 00:00
Prezentace klienta • 

Herbalife Nutrition představuje nový doplněk stravy Microbiotic Max, který obsahuje miliardy probiotik a inteligentních prebiotik. Je skvělým doplňkem k dosažení cílů v oblasti výživy. Microbiotic Max tvoří dvě miliardy živých probiotických bakterií, často označovaných jako „dobré bakterie“, kmenů Bifidobacterium lactis a Lactobacillus helveticus. Obsahuje také jedinečnou prebiotickou vlákninu Bimuno®.

Probiotika jako Lactobacillus a Bifidobacterium mohou pomoci vyvážit množství a rozmanitost dobrých bakterií ve střevech1, zatímco probiotika slouží jako krmivo pro dobré bakterie a zároveň snižují počet těch špatných2.

Střeva jsou tvořena biliony živých bakterií3, které pomáhají vykonávat životně důležité funkce včetně trávení a získávání živin z potravy4, regulace imunitního systému5 a dalších přínosů pro celkové zdraví a pohodu, a to včetně zdraví duševního6.

„Důležitost příjmu probiotik a prebiotik se stává stále větší prioritou pro spotřebitele po celé Evropě. Živé bakterie a Bimuno® v produktu Microbiotic Max tvoří skvělou doplňkovou kombinací, která vychází z vědeckých poznatků a přináší mnoho zdravotních výhod,“ říká Andrea Bertocco, ředitelka pro vědecké záležitosti společnosti Herbalife Nutrition.

Autor: Herbalife Czech Republic s.r.o.

Produkt Microbiotic Max je dostupný v baleních po 20 sáčcích ve formě prášku, takže je možné ho mít neustále po ruce, ať už jste kdekoliv. Je bezlepkový a neobsahuje žádný přidaný cukr, sladidla, barviva ani konzervanty. Microbiotic Max má lahodnou vanilkovou příchuť. Obsah jedné dávky stačí smíchat se 100 ml vody. Užívá se před jídlem nebo k jídlu, případně je také možné ho přimíchat do již připraveného výživného nápoje Formula 1 od Herbalife Nutrition.

Produkt Microbiotic Max lze zakoupit pouze prostřednictvím Nezávislých Členů Herbalife Nutrition.  

Pro odběr nejnovějších informací o společnosti Herbalife Nutrition sledujte @HerbalifeNews.

Legal line: Microbiotic Max je doplněk stravy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Autor: Herbalife Czech Republic s.r.o.

O Herbalife Nutrition

Rádi byste se dozvěděli více informací o produktech a příležitostech, které nabízí koncept Herbalife Nutrition? Produkty Herbalife Nutrition se prodávají výhradně prostřednictvím Členů Herbalife Nutrition a není možné je zakoupit v obchodních řetězcích ani eshopech. Poradci a Trenéři z řad Členů Herbalife Nutrition nabízí personalizované vedení, rady a podporu, které vám pomohou proměnit vaše cíle v realitu. Pokud ještě nemáte svého Poradce / Trenéra, navštivte https://kontakt.herbalife.cz.

O Nadaci Herbalife Nutrition

Herbalife Nutrition Foundation („HNF“) se věnuje zlepšování životů a komunit po celém světě. Se zaměřením na zpřístupnění výživy, vymýcení hladu a podporu ekonomických příležitostí spolupracuje HNF s předními lokálními a globálními organizacemi a zajišťuje výživu pro lidi i planetu, protože obě dvě společně vedou ke zdravějšímu světu. Další informace o HNF, stejně jako o tom, jak můžete podpořit důležitou práci nadace, najdete na stránce herbalifenutritionfoundation.org.

1 Markowiak P, Śliżewska K. Nutrients. 2017;9(9); Li C, et al. J Dairy Sci. 2020 Jul;103(7):5816-5829

2 Davani-Davari D. Foods. 2019 Mar 9;8(3):92.

3 Sender R et al. PLoS Biol. 2016 Aug; 14(8): e1002533

4 Boland M. J Sci Food Agric. 2016 May;96(7):2275-83.

5 Yang W et al. Nat Commun. 2020 Sep 8;11(1):4457; Meijer K et al. Curr Opin Clin Nutr Metab Care. 2010 Nov;13(6):715-21; Zou, J et al. Cell Host Microbe 23, 41–53.e4.

6 Tooley KL. Nutrients. 2020 Sep 30;12(10):3009.

 

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.