Jak probíhá proměna v elfa? Příběh neobyčejně šíleného muže | Moje zdraví

Jak probíhá proměna v elfa? Příběh neobyčejně šíleného muže

9. června 2018 • 08:00

Odmalička byl fascinován nadpřirozenými bytostmi. A takhle to dopadlo.

Luis Padron z Argentiny má jediný cíl, a tím je podobat se sličnému elfovi. Nadpřirozenými bytostmi byl fascinován od dětství. Svému snu teď podřizuje vše a podstupuje chirurgické a kosmetické úpravy svého těla, mnohdy dosti drastické.

V Jižní Koreji si nechal provést chirurgickou úpravu čelisti, která spočívala v tom, že mu ji lékaři pětkrát zlomili a pak vyztužili titanem. Proč? No přece proto, aby jeho obličej získal více éterický tvar.

Má za sebou také úpravu nosu i obličeje pomocí silikonových výplní, podstoupil bělicí procedury a uši si nechat vytvarovat pořádně do špičky.

Oči má pořádně zvětšené a již šestkrát změnil jejich barvu. Teď uvažuje o nové šik barvě, krystalově modré. Má to však jeden háček. Takový zákrok je značně rizikový a Luis by mohl přijít o zrak. „Musel bych zákrok podstoupit v Indii a ještě nejsem úplně rozhodnutý. Zvažuji to riziko oslepnutí,“ říká.

Za úpravy svého těla zaplatil šestadvacetiletý muž již 60 tisíc dolarů, v přepočtu přes milion a půl korun. A další tisíce měsíčně ho stojí udržování vzhledu.

Luis, který upoutává velkou pozornost, už dávno nevypadá jako rodilý Argentinec. Teď se spíše podobá bytosti z jiné planety.

„Vždy jsem vzhlížel k nadpřirozeným bytostem, jako jsou elfové a mimozemšťané. Už jako teenager jsem si barvil a upravoval vlasy, ale cítil jsem, že potřebuji něco víc,“ říká Luis. A když viděl dívky, které se proměňují v živé panenky Barbie, řekl si, že on také půjde za svým snem pomocí plastických a kosmetických zákroků. Tak hodně štěstí. 
Video se připravuje ...

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.