Zajímá vás, jak vypadá vagina při orgasmu? Tato hračka vám to pomůže odhalit! | Moje zdraví

Zajímá vás, jak vypadá vagina při orgasmu? Tato hračka vám to pomůže odhalit!

Zajímá vás, jak vypadá vagina při orgasmu? Tato hračka vám to pomůže odhalit!
Pokud vás zajímá, jak vypadá vaše vagína uvnitř během orgasmu, máte možnost! • Autor: shutterstock
20. července 2017 • 12:00

Úchylná věc, nebo vědecká pomůcka? Lidé nahlíží na nejnovější sexuální pomůcku, vibrátor s kamerou, dost rozporuplně. Jak to funguje?


Výrobce tvrdí, že masturbace nikdy nebyla masturbací, dokud jste nespatřila, jak vypadá vaše vagína zevnitř, při samotném vyvrcholení. Je to malinko nadsazené, protože vidět svou vagínu zevnitř neláká zase až tak vysoké procento žen.

V každém případě, je to trochu jako na střední škole v biologické laboratoři. Tam se také prováděly podobné pokusy. Pokud tedy váš partner vždycky toužil po tom, vyzkoušet si profesi gynekologa, s tímto přístrojem bude vypadat jako profesionál.

Vibrátor splňuje všechny funkce, které od běžného produktu v tomto segmentu očekáváte, dostal jméno Gaga a abyste se mohly poučit tím, jak vypadáte zevnitř, jednoduše ho spárujete s vaším počítačem pomocí USB.

Ve špičce vibrátoru jsou také kromě kamery zabudovaná světla, díky kterým můžete prozkoumat své útroby. Rozhodně to není hračka pro každého, ale na druhou stranu, je to kuriozita, která může leckoho bavit.

Článek připravil Blesk pro ženy.

 
Video se připravuje ...

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.