Tohle že je Šerminátor z Prciček? Nechce se nám tomu věřit! | Moje zdraví

Tohle že je Šerminátor z Prciček? Nechce se nám tomu věřit!

12. srpna 2017 • 21:55

Pamatujete si ještě na film Prci, prci, prcičky a na postavu Shermana, neboli Šerminátora? Který byl tak trochu moula a holky ho nechtěly? Od natáčení uplynulo osmnáct let a dneska by po něm vzdychla nejedna žena. 

Série filmů Prci, prci, prcičky je dnes už takřka kultovní záležitostí. Od natáčení prvního dílu uběhlo neuvěřitelných 18 let, a tak jistě každého, kdo se i poté době rád pobaví při jeho sledování, zajímá, jak asi vypadají postavy dnes. Třeba takový Sherman, zvaný Šerminátor…

Kdo by si nepamatoval nevzhledného zrzka, který si zakládal na zcela vybájené pověsti největšího lamače ženských srdcí a sexuálního robota, schopného uspokojit každou, která se mu připlete do cesty? Herec Chris Owen ztvárnil tuto roli naprosto bravurně.

Z nijak pohledného a až slizkého osmnáctiletého zrzka vyrostl pěkný kus chlapa. Příběh Chrise Owena tak připomíná Nevilla Longbottoma z Harryho Pottera. Tvář této knižní postavě propůjčil Matthew Lewis. Stejně jako Chris hrál ve filmu ošklivého ňoumu a také se z něj vyklubal krasavec, který dokáže uhranout nejednu ženu. Matthewa ale skoro každý zná, a tak se pojďte podívat, jak dnes vypadá právě Sherman!

Pro připomenutí jeho role, se podívejte na video...

STAČÍ KLIKNOUT ZDE>>

Autor: red
 
Video se připravuje ...

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.