Naučte se pravidla žen, které mají orgasmus každý den | Moje zdraví

Naučte se pravidla žen, které mají orgasmus každý den

 • Naučte se pravidla žen, které mají orgasmus každý den
  Orgasmus během každého sexu není jen pohádka, spoustu věcí můžete ovlivnit sama. • Autor: shutterstoclk
  14. srpna 2017 • 12:00

  Závidíte ženám, které mají orgasmus pokaždé, když mají sex? Nemusíte. Můžete ho mít totiž také. Stačí, když se naučíte těchto pět jejich triků a užijte si každé milování.

 • Pravidelně masturbují


  Autor: profimedia.cz
  Pokud budete pravidelně uspokojovat sama sebe, stanete se expertkou na vlastní tělo, budete znát každý milimetr a vědět, zda vám dotyky právě tady dělají dobře. Budete znát jemné nuance toho, jak se sebou pracovat. Poznáte, jaký tlak, tempo, rychlost je třeba použít, abyste vyvrcholila. Pokud vy sama víte, co vás vzrušuje, partner už tohle všechno může jen povznést na vyšší úroveň.

 • Soustředí se na klitoris


  Autor: shutterstock
  Většina žen není schopna vyvrcholení, pokud není stimulován jejich klitoris. Dosáhnout orgasmu pouze penetrací a drážděním bodu G je výsadou jen malého procenta žen. Proto se zaměřte na tenhle malý kousek svého těla, pomoci si můžete sama nebo vás na klitorisu může laskat váš partner. Použít se dají prsty, v určitých polohách můžete třít klitoris o jeho tělo nebo použít vibrátor.

 • Nespěchají s předehrou


  Autor: shutterstock
  Předehra je velice důležitou součástí milostného aktu, pokud nejste dostatečně vzrušená a nažhavená, tak pro vás bude dosažení orgasmu opět o něco složitější. Neplatí tu žádná pravidla, jak dlouho nebo co byste měla dělat. Každá žena je jiná a každou vzrušuje něco jiného. Některým dělá dobře vášnivé líbání a hlazení, jiná raději dostane naplácáno. Cokoli funguje, jděte do toho a neodbývejte to, probouzí se tím vaše sexuální smysly.

 • Nebojí se ozvat


  Orgasmus během každého sexu není jen pohádka, spoustu věcí můžete ovlivnit sama. • Autor: shutterstock
  Nebojte se, nebudete vypadat směšně, když se ozvete a řeknete svému partnerovi, co vás vzrušuje a kde máte ráda jeho dotyky. On sám bude rád, protože mu to pomůže proplout spletitou mapou erotogenních bodů na těle ženy mnohem snáz, a dosáhnout tak kýženého cíle, kterým je vaše uspokojení. Už si to jednou musíte zapamatovat: komunikace je základním stavebním kamenem nejen ve vztahu, ale i v posteli.

 • Nestresují se kvůli orgasmu


  Autor: shutterstock
  Stres rozhodně není váš přítel. Pokud jediné, na co budete myslet, je orgasmus, bude to jenom kontraproduktivní. Tím, že vám v hlavě jede na plné obrátky jediná myšlenka, nebudete schopna užít si to, co se děje, všechny doteky a laskání, kterými vás váš partner zahrnuje. Čím uvolněnější budete a čím míň na orgasmus budete myslet, tím snáz ho dosáhnete. Zní to bláznivě, ale je to tak.

  Článek připravil Blesk pro ženy.

 
Video se připravuje ...

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.