Muž přežil sto orgasmů denně. Tenhle příběh musíte vidět! | Moje zdraví

Muž přežil sto orgasmů denně. Tenhle příběh musíte vidět!

Muž přežil sto orgasmů denně. Tenhle příběh musíte vidět!
Dale se o syndromu permamentního vzrušení rozhodl promluvit veřejně. • Autor: profimedia.cz
26. prosince 2017 • 12:43

To není slast, to je utrpení.

Třiatřicetiletý Dale Decker otevřeně promluvil o tom, jaké to je žít se syndromem permanentního vzrušení (PSAS). To, co by se někomu mohlo zdát jako životní výhra je naopak život devastující trápení.

V září 2012 si Dale nešťastně pohnul se zády, když vstával z křesla a musel si přivolat záchranku. Když ho převážela do nemocnice, po cestě prožil pět orgasmů! Šokovaný muž ještě netušil, že to nebylo nic výjimečného. Od té chvíle se tohoto nečekaného vyvrcholování nezbavil.

Kvůli bolestivému úrazu pánve pak zůstal Dale v domácím ošetřování, ale strach z veřejně prožitého, ničím nestimulovaného orgasmu, ho zanechaly uzavřeného doma i nadále.

Mladý muž, který žije s manželkou April v Two Rivers ve Wisconsinu, se nakonec izoloval od světa. Ačkoliv má žena pro manželovu poruchu pochopení a snaží se mu všemožně vyhovět, dochází jí síly. „Je opravdu velmi těžké takhle žít,“ dodává.

Kvůli své izolaci a studu přišel Dale o mnoho přátel. Změnil se i jeho vztah s dvěma syny. Christianovi je 12, Taytenovi 11 let.

Ačkoliv má Dale téměř permanentní erekci, se svou manželkou má sex už jen zřídka. Jeho vzrušení nemá souvislost s touhou po sexu.

Není výjimkou, že zdrcený muž prožije i sto orgasmů denně. Žádnou velkou úlevu však po té necítí a vše se opakuje znova.

O choulostivém tématu, který mu ničí život, se Dale Decker, rozhodl promluvit otevřeně. 

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.