Mladá žena obviněna ze sexuálního zneužití 18letého mladíka. Je totiž student. Ona učitelka | Moje zdraví

Mladá žena obviněna ze sexuálního zneužití 18letého mladíka. Je totiž student. Ona učitelka

Mladá žena obviněna ze sexuálního zneužití 18letého mladíka. Je totiž student. Ona učitelka
Ilustrační foto. Učitelka čelí hrozbě 10 let strávených ve vězení za údajný sex se studentem. • Autor: istock.com
27. května 2017 • 06:00

Milostný vztah sedmadvacetileté ženy a osmáctiletého mladíka může mít  vážnou soudní dohru.

Sedmadvacetiletá učitelka Taylor Brooks Boylesová ze střední školy Moulton Middle School v Alabamě může jít do vězení až na 10 deset.

Byla zadržena policí, protože údajně měla pohlavní styk se studentem školy Lawrence County High School . Ačkoliv je chlapci již 18 let a není tedy „pod zákonem“, problém je v tom, že Taylor byla učitelka. Tudíž jim byl kvůli vztahu učitel-žák pohlavní styk zapovězený.

Policie potvrdila, že učitelka z Moulton Middle School je již obviněna ze sexuálního zneužívání.

Taylor Brooks Boylesová byla nejprve vyslýchána a pak se sama dostavila do věznice. Z té byla ale brzy propuštěna na kauci 10 000 dolarů, tedy přibližně 24 tisíc korun.

Taylor, učitelka matematiky a společenských věd se nachází ve složitém životním období. Nedávno se totiž rozvedla s manželem. Na pokračování případu si musíme počkat.

Autor: pas
 
Video se připravuje ...

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.