Nerozlučná dvojčata. Nosili růžové šatičky, dnes jsou potetovaní rapeři | Moje zdraví

Nerozlučná dvojčata. Nosili růžové šatičky, dnes jsou potetovaní rapeři

28. listopadu 2018 • 06:00

Jako by byli jedno tělo. Spletitý život dvojčat.

Nerozlučná dvojčata Angel a Fabian Griffinovi z Atlanty jsou zvyklá být spolu, spojuje je zájem o rapovou hudbu, trénink v tělocvičně a milují náklaďáky. Když byla malá, maminka Louisa jim zaplétala copánky a oblékala je do růžových šatiček. Tito dva potetovaní rapeři se totiž narodili jako dívky. „Vždy jsme cítili, že jsme jiní než ostatní, ale neuměli jsme to pojmenovat,“ shodují se Angel a Fabian.

Raději vyhledávali chlapeckou zábavu, milovali fotbal. „Snažili jsme sice chovat, jak se od nás očekávalo, ale v dívčích šatech jsme se cítili jako v kleci,“ dodávají.

Jdu do toho také

Navíc kluci brzy poznali, že se jim líbí holky. Angel, tehdy ještě v dívčím těle, měl vážnější vztah s mužem. Po pár měsících přišel na svět chlapec. A Angel se rozhodl vstoupit do armády. Pobýval na misi v Iráku. Tehdy poprvé objevil video, které popisovalo změnu pohlaví.

„Hned jsem zavolal Fabianovi a byl jsem rozhodnutý, že změnu podstoupím. Fabian mi hned odpověděl, že on jde do toho také,“ vzpomíná Angel.

Bylo jim dvacet let a se svými plány se ihned svěřili mámě Louise. Dnes je jim o devět let více. Angel a Fabian stáli bok po boku po celou dobu společné cesty. Od chirurgického zákroku až po realitu toho, co znamená být mladý Afroameričan ve Spojených státech. „Policisté si tě více prohlížejí. Častěji tě také sledují v obchodě,“ vysvětluje.

 

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.