Vaginální suchost by neměla být tabu! | Moje zdraví

Vaginální suchost by neměla být tabu!

Vaginální suchost by neměla být tabu!
Autor: CRS
11. září 2017 • 00:00
Prezentace klienta • 

V některých životních období se ženy mohou setkat s nepříjemným pocitem vaginální suchosti. Je to velmi individuální, často se tak ale děje například po porodu, v období menopauzy anebo při onkologickém onemocnění. Tento zdravotní problém je třeba včas řešit a nebát se poradit se se svým gynekologem či lékárníkem.

Vhodným pomocníkem je vaginální gel HYDROfemin, zdravotnický prostředek, který chrání tkáně a obnovuje přirozený fyziologický stav sliznice a je tak řešením v případě hormonálních změn ve všech fázích života ženy. Zároveň zmírňuje příznaky vaginální atrofie, tj. svědění, pálení, otok, zarudnutí, abnormální výtok, pocit napjatosti tkáně nebo diskomfortu při pohlavním styku.

Účinnými složkami přípravku jsou kyselina mléčná, která zajišťuje kyselé prostředí pochvy, a tím udržuje mikrobiální rovnováhu a zabraňuje šíření patogenních bakterií, a kyselina hyaluronová. Ta je přirozenou součástí lidského těla a v kombinaci s vlhkým sekretem vaginální sliznice vytváří ochranný gelový povlak, který zvlhčuje a chrání sliznici, urychluje proces hojení a regenerace a také stimuluje přirozené protizánětlivé procesy.

Zdravotnický prostředek HYDROfemin je možné zakoupit v lékárně nebo internetových obchodech bez lékařského předpisu.

Více informací naleznete na www.facebook.com/hydrofemin.zenam a na www.hydrofemin.cz.

 

 

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.