Něco pro fajnšmekry: Pivo s příchutí vaginy. Třeba i té vaší | Moje zdraví

Něco pro fajnšmekry: Pivo s příchutí vaginy. Třeba i té vaší

 • Video se připravuje ...
  8. června 2017 • 12:00

  Dát do piva víc smyslnosti. To je cílem nápadu vařit pivo s příchutí vaginy. Jeho autoři zatím shánějí peníze na to, aby ho mohli skutečně uvařit. Recepturu už mají.  Ta původní je vyrobena z bakterií z vaginy české modelky Alexandry Brendlové.

 • Co je to Yoni?

  Autor: profimedia
  Tajemství tohoto piva, které slibuje mužům, že z jeho chuti budou mít takový požitek, jako by byli na rande s femme fatale, se ukrývá právě v ženské vagině. Yoni, jak se pivo jmenuje, to samo o sobě znamená v překladu vagina. Nejmodernější technologie dovoluje oddělit, prozkoumat a připravit laktobakterii z vaginy ženy. „Tato bakterie potom přenese ty nejúžasnější ženské vlastnosti, jakými jsou grácie, osobní kouzlo, přitažlivost a ženský instinkt do piva, které tím promění v tanec s andělem,“ hlásá reklama.

 • Kde ho dostat?

  Autor: shutterstock
  Tento projekt je zatím v rukou potenciálních zákazníků, kteří se v crowdfundingové kampani rozhodnou myšlenku podpořit. Jedna lahev piva vás vyjde na třicet devět eur. Nejvíce dbají autoři projektu na to, aby vše bylo zdravotně nezávadné a oddělily se opravdu pouze vhodné bakterie. Finální produkt je podroben důkladným analýzám a absolutní zdravotní nezávadnost je garantována.

 • Chcete svou vlastní příchuť?

  Autor: Shutterstock.com
  Pokud nechcete, aby váš přítel pil pivo s příchutí vaginy cizí ženy, můžete mu nechat vyrobit pivo s příchutí vaší vlastní. Výrobci se ještě přesně nezmiňují o tom, jak přesně probíhá proces odběru pro výrobu unikátního piva s vašimi bakteriemi, ale pokud máte zájem, stačí pouhých deset tisíc eur a šedesát lahví piva je vašich. 

 
Video se připravuje ...

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.