Napadlo vás někdy dát utěrku do mikrovlnky? Zkuste to, uvidíte, co se stane! | Moje zdraví

Napadlo vás někdy dát utěrku do mikrovlnky? Zkuste to, uvidíte, co se stane!

Napadlo vás někdy dát utěrku do mikrovlnky? Zkuste to, uvidíte, co se stane!
Utěrka v mikrovlnce. • Autor: YouTube
3. srpna 2017 • 12:00

Chcete si ušetřit spousty práce vyvářením utěrek? Máme pro vás skvělý tip, jak tuto otravnou práci urychlit! Strčte utěrku do mirkovlnné trouby a budete se divit, co se stane! 

Domácí práce dělá s radostí opravdu jen málokdo. Nejlepší by bylo, kdyby se podlaha vytřela sama a prach se vypařil. Bohužel, návod na takovýhle zázrak ještě nikdo nevymyslel. Revoluční pokrok ale přišel ve vyváření utěrek. Odteď se už obejde takřka bez práce. Zdá se vám to nemožné? Vyzkoušet to může každý, tedy pokud má doma mikrovlnku.

Vše, co k tomu potřebujete, je kromě mikrovlnné trouby, igelitový sáček odolný proti teplu a tekutý prášek na praní. Utěrky namočíte do vody, vyždímáte je a důkladně potřete tekutým práškem. Následně je vložíte do zmíněného sáčku a minutu a půl necháte v mikrovlnce zapnuté na střední výkon. O všechno ostatní se již postará vysoká teplota v troubě.

K vytáhnutí utěrek použijte třeba kuchyňské kleště, abyste se nespálili. Pak už zbývá jen utěrky opláchnout a je hotovo. Perfektní výsledek za minimum času!

Autor: red
 

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.