Manuál líbání pro muže | Moje zdraví

Manuál líbání pro muže

Manuál líbání pro muže
Autor: Shutterstock.com
16. března 2017 • 06:00

Umět dobře líbat je půlka svádění. Ne každý je ale mistrem. Přečtěte si zásadní chyby mužů při líbání a vystříhejte se jich!

Všeho moc škodí

Líbání s jazykem je skvělé, ale všeho moc škodí. Rozhodně není nikdo zvědavý na vymetání mandlí. Vášeň je na místě, ale pozor na to – my potřebujeme stejně tak jako vy dýchat, takže na to při líbání prosím myslete.

Přizpůsobte se

Ano, je pravda, že mnohdy se chováme tak, jako bychom byly přesvědčeny, že muži dokážou číst naše myšlenky – nebo by měli. Není tomu tak, to je jasné, ale pokud budete dostatečně citliví a budete vnímat řeč těla a rtů, kterou promlouváme při líbání, tak byste měli pochopit, kdy je třeba změnit tempo a zkusit třeba něco podle nás.

Respektujte naše hranice

Samozřejmě že nám jsou příjemné důkazy náklonnosti a něžnosti, a to kdekoli. Každá z nás má ovšem hranice jinde. Být přišpendlená na jukebox a ve dvě ráno se oddávat líbací seanci v baru všem na očích, to nezvládne každá. Nebo v dopravním prostředku pár centimetrů od spolusedících rozjet žhavou líbací předehru. Berte prosím proto ohledy.

Nekousejte

O kousání nám už říkali ve školce: „Nemůžeš přece jen tak chodit a kousat do lidí!“ Od té doby se toho mnoho nezměnilo, opravdu to platí. Pokud zuby jen tak lehce přejedete po rtech nebo jazyku, pak se nikdo zlobit nebude, ale kousání bolí a ne každý to má rád, zjistěte si to.

Stop cucflekům

Nejsme už na základce a cucfleky nejsou cool. Přece jen můžete sát a cucat něčí krk nebo jiné části těla, aniž by z této aktivity vznikl její důkaz. Značkují se krávy, my jsme ženy.

Nebuďte agresivní

Máme rády muže, kteří vědí, co dělají, a sebevědomí a zkušenosti předvádějí i na poli milostném. Je ovšem rozdíl mezi tím, být dominantní a ovládat situaci, a tím, být agresivní. V případě, kdy líbání vypadá tak, jako byste nás chtěli znásilnit obličejem, je čas ubrat.

 

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.