Jaká jste v posteli? Prozradí to vaše vlasy! | Moje zdraví

Jaká jste v posteli? Prozradí to vaše vlasy!

Jaká jste v posteli? Prozradí to vaše vlasy!
Autor: iStock.com
16. března 2017 • 06:00

Muži milují blondýnky, ale žení se s brunetami. Pak je podvádějí se zrzkami, protože jsou vášnivější. To jaký je váš sexuální život ale prozradí nejen barva vlasů, ale i jejich střih a úprava.  Zdá se vám to přehnané? Pak si vzpomeňte, že kdykoliv toužíme ve svém životě po změně, jsou to právě vlasy, na co sáhneme nejdřív.

Krátké a rozčepýřené, asymetricky střižené s neobvyklým odstínem nebo vždy perfektně upravené? Jak své vlasy preferujete vy? Váš účes prozradí hodně o tom, jakou máte povahu, a s tím samozřejmě souvisí také to, jaký je váš sexuální život. Jste v posteli spíše tichá voda nebo hotová dračice?

Například ženy, které preferují své vlasy nedbale sepnuté do raz dva hotového účesu, ze kterého občas nějaký ten pramen spadne do očí, si nedělají s ničím moc velkou hlavu, tedy přeneseně. Dlouhý sváděcí scénář je pro takovou ženu zbytečný.

V posteli to sice nemusí nutně znamenat, že půjde o rychlovky, muži by ale měli počítat s tím, že ženy s tímhle účesem mají rády pěkný, ne příliš komplikovaný sex. S krkolomnými polohami, které trvají celé hodiny, by to na ně zkoušet neměli.

Autor: red
 
Video se připravuje ...

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.