Sexuální kouzlení! Vyzkoušejte těchto pět magických triků pro lepší sex! | Moje zdraví

Sexuální kouzlení! Vyzkoušejte těchto pět magických triků pro lepší sex!

 • Sexuální kouzlení! Vyzkoušejte těchto pět magických triků pro lepší sex!
  Autor: shutterstock
  20. srpna 2017 • 12:00

  Zažít sex a zažít skvělý sex jsou dvě odlišné věci. A může se zdát, že i na míle vzádlené. Jenže to se pletete. Stačí se naučit pár malých triků a užijete si rozkoše, jako nikdy předtím! 

 • Dívejte se do očí

  Autor: shutterstock

  Nebojte se, nebude to divné. Je vědecky dokázáno, že pohled do očí a navázání kontaktu je jedním ze způsobů, které vás dostanou rychle do varu.

  Pohledem do očí se totiž prohloubí emocionální pouto, které speciálně u žen působí jako zázrak. Zkuste vydržet alespoň šedesát vteřin, samozřejmě že čím déle to vydržíte, tím hlubší bude pouto.

 • Zahrajte si hru

  Autor: shutterstock

  Je to hra na dráždění. Otočte ho na záda, sedněte si na něj a řekněte: „Pravidla teď určuji já, takže pořádně poslouchej.“ Potom mu oznamte, že nesmí vyvrcholit, dokud to nepovolíte – a stejně tak vy. 

  Potom si navzájem laskejte a drážděte erotogenní zóny a pokaždé, když budete moc blízko, tak přestaňte na chvilku. Sexuální napětí poroste a v okamžiku, kdy si konečně dovolíte vyvrcholení, můžete pravděpodobně očekávat výbuch sopky!

 • Tělo na tělo

  Autor: shutterstock

  Opřete polštář o stěnu v čele postele nebo kdekoli, kde si může sednout a opřít se. Vy si sedněte obkročmo na něj, přitiskněte se na něj co nejtěsněji a začněte se líbat. Jemně i vášnivě a pokračujte tak dlouho, dokud se nedostanete do té správné nálady!

 • Přesuňte se jinam

  Autor: shutterstock

  Přestaňte dělat to, co právě děláte, vstaňte, vezměte ho za ruku a doveďte ho do koupelny, na gauč v obýváku, do kuchyně k lince nebo na schodiště. Klíčové je to, abyste změnili prostředí.

  Jakmile jste mimo postel a ložnici, rázem zažíváte něco jiného. Také ten pocit, že vás na slovo poslouchá a cestou k vámi vybranému místu si vás pěkně prohlíží od hlavy až k patě, to je hodně sexy.

 • Posilte smysly

  Autor: shutterstock

  Vezměte šátek nebo kravatu a střídejte se v tom, že jeden nebo druhý budete mít zavázané oči. Jakmile se totiž zbavíte jednoho vjemu, všechny ostatní se prohloubí.

  Můžete vzít také svůj mp3 přehrávač nebo telefon, nasadit mu sluchátka a pomocí hudební kulisy ho uzamknout v jeho vlastním světě, do kterého budete vstupovat jen pomocí dotyků a sexuálního dráždění. Rozhodně se pak vyměňte, protože o tenhle zážitek nechcete přijít!

 

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.