Na co myslí ženy, když to mužům dělají pusou? | Moje zdraví

Na co myslí ženy, když to mužům dělají pusou?

Na co myslí ženy, když to mužům dělají pusou?
Autor: shutterstock.com
27. března 2017 • 06:00

Orální sex je jednou z nejoblíbenějších sexuálních praktik. Muži ho ilují možná ještě více než ženy. Ale víte na co mylsí při tom, když vám ho dělají?

1. Musí být v pozoru

Na začátek – pokud to mezi námi začne být žhavé, měl by být partner už v bodě, kdy se dostaneme k jeho poklopci, aspoň trochu připravený. Pokud se ovšem musíme ústně dostávat z nuly na sto, pak to stojí dost úsilí, za které bychom si zasloužily alespoň trochu uznání. Nepotřebujeme konfety a zlatou trofej, ale víte, s jakými komplimenty nejdál dojdete!

2. Nemačkej mi hlavu!

Jsme ženy a máme dobře vyvinuté smysly, takže je nám jasné, co po nás chcete, a nemusíte nás do toho dostrkat. Takové to jemné zatlačení na hlavu, kterým se nám snažíte „jemně“ naznačit, že by vám udělala dobře trocha orálního potěšení, může být spíš na škodu. Tohle gesto v nás může napěnit krev, a jestliže jsme jen trochu chtěly, tak po tomhle jsme bez nálady.

3. Potřebuju pohodlí!

Ano, je nám jasné, že pokud stojíte a my před vás submisivně poklekneme na kolena, abychom se dostaly blíž ke zdroji, je to dost sexy. Není ale možné tohle dělat kdykoli a hlavně kdekoli, pokud nehodláte s sebou nosit polštářek nebo chrániče na kolena. Jisté povrchy prostě bolí.

4. Pochval mě!

Zatímco vás orálně uspokojujeme, chceme pro vás také pěkný výhled. Je jasné, že vyšpulená prdelka by mohla být to pravé ořechové. Vůbec by nebylo na škodu, kdybyste utrousili pár pěkných komplimentů, aby nám šlo dílo lépe "od ruky".

5. Po jednom je to lepší

Zdá se to jako ideální poloha: vy uspokojujete nás, my vás. Ale pro ženy je potěšení také značně závislé na koncentraci. Pokud děláte to, co děláte, dobře, naše koncentrace na to, co děláme my, polevuje. O ženách se říká, že mohou dělat několik věcí najednou a vše stíhají, v sexu je to jiné.

6. Upozorni mě včas

Zkuste si představit, že máte hluboko v krku něco, z čeho najednou začne stříkat tekutina. Vystříknou vám do očí slzy a zakuckáte se. Takhle přesně se cítíme my s vaší chloubou v ústech, takže příště prosíme o drobné varování, pokud to na vás půjde, abychom se připravily.

Pokud dojde na situaci, že se snažíme už asi půl hodiny, a vy se ani zdaleka neblížíte koncovce, potom nemůžete očekávat, že budeme pokračovat donekonečna. Jsme jen lidi a naše panty a svalstvo v oblasti tváří už pravděpodobně v tento okamžik chytly permanentní křeč. Je na čase hodit ručník do ringu a vzdát to!

 

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.