Matka měla sex se svým dvanáctiletým synem. Prý aby se uzdravil | Moje zdraví

Matka měla sex se svým dvanáctiletým synem. Prý aby se uzdravil

Matka měla sex se svým dvanáctiletým synem. Prý aby se uzdravil
Matka začala syna zneužívat, když si nemocný lehl k ní do postele. (ilustrační foto) • Autor: Profimedia.cz
20. dubna 2017 • 06:00

Australan Hamish vyšel na světlo světa s neuvěřitelnou historkou. Padesátník byl až po desítkách let schopen svěřit se s hrozivou zkušeností - od dvanácti let byl pohlavně zneužíván vlastní matkou. Všechno začalo, když byl nemocný a lehl si k ní do postele...

Neuvěřitelný příběh se odehrál už před mnoha lety, poznamenaný muž ale nebyl s to o svém traumatu s kýmkoli mluvit. Až nedávno uviděl v televizi zprávu o něčem podobném, a svěřil se alespoň své ženě.

Když bylo Hamishovi 12 let a onemocněl, jako obvykle šel stonat do velké postele své matky. V rodině to bylo zvykem, protože postel matky byla pohodlná a prostorná. Jenomže jednoho dne se chlapci obrátil život naruby. Začala se ho dotýkat a iniciovala pohlavní styk.

Adolescent Hamish byl později nucen mít sex se svou matkou pravidelně. O těchto incestních aktivitách měl z pochopitelných důvodů nakázáno přísně mlčet. „Říkala, že by to prý lidé nepochopili,“ svěřil se Hamish britskému listu The Daily Mail. Všechno skončilo až tehdy, když bylo chlapci 15 let a jeho matka nečekaně zemřela.

I se svým traumatem se Hamish pokoušel vést normální život. V devadesátých letech se zamiloval a později oženil, o temném šrámu v jeho minulosti však neměla tušení ani jeho manželka.

Když se jeden čas točila pozornost médií kolem podobného případu, sebral odvahu a své ženě se po třiceti letech svěřil. „Je to něco, co se milovanému člověku říká opravdu obtížně: ,Mimochodem, moje matka mě zneužívala a měl jsem sex se svou matkou,' říká Hamish.

Manželství však pár let na to zkrachovalo a Hamish je přesvědčený, že na něm trauma z dospívání zanechalo patrný šrám. V současné době lituje, že nevyhledal odbornou pomoc, která by mu pomohla se s neuvěřitelným zážitkem vypořádat. Další lidé, kteří by snad někdy v životě čelili něčemu podobnému, by to pro své vlastní dobro měli udělat.

Autor: bop
 
Video se připravuje ...

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.