Muži mají bod F a bod P. Přiveďte ho snadno k orgasmu, jaký ještě nezažil | Moje zdraví

Jak ho přivést k orgasmu, jaký ještě nezažil? Najděte jeho bod F a bod P!

 • Jak ho přivést k orgasmu, jaký ještě nezažil? Najděte jeho bod F a bod P!
  Muži mají své citlivé body, jejichž stimulací je můžete přivést k orgasmu. • Autor: shutterstock
  22. července 2017 • 06:00

  Bod G všichni známe. Ty šťastné dokonce i vědí, kde ho mají. Ale slyšeli jste někdy o bodech P a F? Ty mají zase pro změnu muži. A pokud je najdete, stanete se bezkonkurenčně tou nejlepší milenkou, jakou kdy měl v posteli. 

 • Bod F


  Kde ho najdete: F je odvozeno od slova frenulum, což znamená uzdičku, kterou najdete na spodní části penisu, přesně v místech, kde se úd napojuje na žalud. Je zde velké množství nervových zakončení, a tím pádem je to opravdu citlivé místečko. Vzdáleně bychom ho mohli přirovnat k ženskému klitorisu.
  Jak ho dráždit: Když ho orálně uspokojujete, přejíždějte jazykem přes toto místo a zatlačte na něj o trošku silněji. Pokud dráždíte penis rukou, přejíždějte po uzdičce palcem a pro zvýšení napětí střídejte dráždění této velice citlivé části s méně citlivou na druhé straně penisu.
  Autor: shutterstock

 • Chodidla


  Kde ho najdete: Muži mají o něco více citlivá chodidla než ženy. Existuje jeden akupunkturní bod, který leží asi ve třetině chodidla, pod třetím prstem na noze, těsně před chodidlovým obloukem. Když ho zmáčknete, tak se zvýší krevní cirkulace a muž se bude cítit nabuzeně.
  Jak ho dráždit: Začněte tím, že dáte vašemu partnerovi masáž nohou a připravte se na to důkladně. Vezměte si vlhký nahřátý ručník, kterým mu nohy otřete a také ohřejete. Potom mu chodidla masírujte voňavým olejem a kolem tohoto bodu kružte celou dobu a věnujte se mu intenzivněji a intenzivněji.
  Autor: shutterstock

 • Bod P


  Kde ho najdete: Své označení nese podle prostaty. Tento bod leží asi tři čtvrtě délky prstu uvnitř v řitním otvoru na straně blíž k penisu a na omak je podobný oříšku. Je podobný ženskému bodu G a pokud ho budete jemně masírovat, dosáhne muž orgasmu.
  Jak ho dráždit: Jelikož je prostata umístěna uvnitř, je nejjednodušší dostat se k ní právě přes řitní otvor. Ovšem bude lepší, když si s partnerem o tom, zda mu nebude proti srsti dráždění přes konečník, promluvíte předtím, aby nebyl třeba v šoku. Nebude-li s touto praktikou souhlasit, můžete mu prostatu dráždit také zvenku, a to masírováním místa mezi konečníkem a genitáliemi. Dobré mohou být jemné vibrace.
  Autor: shutterstock

 • Palec na ruce


  Jak ho přivést k extázi: Muž rozhodně nemá jen penis, ale je třeba soustředit se na všechna možná místa na těle. Palec na ruce je velice citlivá část. Pokud jej budete pomalu a důkladně sát a olizovat, bude mu to připomínat úplně jinou část jeho těla a v mozku se mu všechno propojí. Vezměte jeho ruku, líbejte ji, pokračujte sáním palce a přitom se mu dívejte upřeně do očí...
  Autor: shutterstock

 • Spodní část hýždí


  Kde ho najít: Místo, kde se zadnice mění ve stehna, malinký ohyb, který se v těchto místech tvoří, je to pravé, citlivé místečko, kde pokračovat v dráždění. Právě lidé, kteří mají zvýšenou citlivost v těchto místech, mají rádi spanking neboli plácání.
  Jak ho dráždit: Stačí ze začátku jemně přejíždět prsty, jazykem nebo jakoukoli jemnou pomůckou. Pokud uvidíte, že se dotyčnému začíná dělat husí kůže, můžete si být jistá, že jste narazila na to správné místo. Můžete zabloudit i na vnitřní část stehen. Postupně zvyšujte tlak, jemně místo kousejte a připravujte si ho na první plácnutí.
  Autor: shutterstock

 • Šourková rýha


  Kde ji najít: Je jednoduché věnovat se jeho penisu, ale nezapomínejte, že má také kuličky, o které je třeba se postarat. Volná kůže, ve které jsou varlata uložena, je šourek, který lační po vašem dráždění. Především pak místo přesně uprostřed, které vypadá trochu jako šev.
  Jak ho dráždit: Každý muž je na těchto místech jinak citlivý, takže je nutné, aby vám sám řekl, jak velký tlak můžete jazykem vyvinout, aby mu to bylo příjemné. Úžasný a nový pocit zažije, pokud se před tím, než začnete v téhle zóně operovat, napijete horkého nápoje, a tím pádem bude váš jazyk nádherně vlhký a teplý.

  Autor: shutterstock

 
Video se připravuje ...

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.