Bylinky vás zbaví nemocí, smůly a negativní energie. Poradíme vám, které na co použít | Moje zdraví

Bylinky vás zbaví nemocí, smůly a negativní energie. Poradíme vám, které na co použít

 • Bylinky vás zbaví nemocí, smůly a negativní energie. Poradíme vám, které na co použít
  Bylinky pomáhají nejen v čajích, jejich vibrace mohou změnit život. • Autor: profimedia
  3. května 2017 • 10:00

  Byliny byly od úsvitu věků považovány za mocné spojence lidí. Bez kterých se doma neobejdete? Najděte byliny, které přinášejí domů štěstí, zvyšují potenci nebo vyhánějí smůlu. Blíží se jaro, a to je doba, kdy je moc bylin největší.

 • Bazalka

  Autor: archiv

  Moc bazalky  je spojená s plodností. V Itálii je tato bylinka  známa i jako symbol lásky, protože listy bazalky se  podobají srdci. Basil deva (duch rostliny) je ochráncem rodiny a a pár kapek roztoku bazalkového oleje v aroma lampě vám pomůže zbavit domov špatných astrologických vlivů a negativní energie. Bylinka vytváří pozitivní vibrace a lidé jí často nosí na pomoc při jednání s jinými lidmi. Stimuluje mysl člověka i zvířete a vyvolavá pocit štěstí. Otevírá srdeční čakru a  vymaže energii pohybu mezi srdcem a rukama. Bazalkový olej je také spojen s jasnovidectvím, věštěním a poctivostí.

 • Bílá šalvěj

  Autor: archiv

  Bílá šalvěj má očistné účinky. Kouřem z bílé šalvěje čistili indiáni svá obydlí a svatá místa od negativní energie. Šalvěj uvolňuje do vzduchu záporné ionty, které můžete najít ve vzduchu po bouřce nebo u oceánu. Ve starém Řecku a Římě se tradovalo, že kouř předává moudrost a duševní schopnosti. Kouř bílé šalvěje vám pomůže pročistit vaši domácnost a zbavit místnost špatných emocí. Pokud potáhnete kouř jemně kolem vašeho těla a aurického pole, můžete neutralizovat veškeré negativní energie.

 • Fenykl

  Autor: archiv

  Fenykl je spojován s dlouhověkostí a dodává odvahu a sílu. Taky odpuzuje negativní energie a poskytuje tak ochranu lidskému energickému poli. Zároveň posiluje i imunitu organismu. Za  účelem ochrany před zlem a kouzly se dávaly větvičky fenyklu nad domovní dveře, nebo zasouvali do klíčových dírek.  Fenykl symbolizuje, hrdinství, vítěztví, sílu, mužnost. Fenykl taky „čistí“ a posiluje oči a má mnoho léčivých účinků, které dnešní výzkumy a moderní lekařství potvrdilo.

 • Rozmarýn

  Autor: archiv

  Rozmarýn se používá při rituálech a kouzlech podporujících lásku, dlouhý život a štěstí. Vůně esenciálních olejů čistí vědomou mysl a zlepšuje paměť. Květy růží byly tradičně páleny v řeckých chrámech jako oběť bohů. Hořící rozmarýnový olej vyzařuje silné čistící vibrace a zbavuje negativního působení vnějších vlivů. Rozmarýn jako symbol vyjadřuje vzpomínku, pomoc, přátelství, vášeň. Zvyšuje duševní schopnosti jako prevence proti nočním můrám. Podporuje spánek.

 • Eukalyptus

  Autor: archiv

  Eukalyptus se používá k očištění místnosti nebo domu před negativní duševní energií. Obzvlášť je vhodný pro lidi, kteří svádějí verbální, emocionální či duševní souboje. Eukalyptový olej je ideální pro vyčištění zbytkových energií.

 • Oregano

  Autor: archiv

  Stará se o štěstí, harmonii, lásku a klid domova.Ochraňuje a napomáhá psychickému vývoji.  Jako lék se používá již po staletí v tradiční čínské i evropské medicíně. Užívá se pro léčbu a prevenci různých duševních  i fyzických onemocnění.  Čaj z oregana použijte k opláchnutí vnějších stěn vašeho domu a vytvoříte tak ochrannou bariéru před negativní energií.

 • Hřebíček

  Autor: archiv

  Vynikající bylinka na podporu hojení a zvýšení odvahy člověka. Posiluje vědomí a pomáhá při získání dlouho ztracené vzpomínky. Hřebíček je též vynikající podpůrná bylina v  ortodoncii. Spolehlivě tlumí bolesti zubů a dásní. Propojuje oblast duševní s oblastí fyzickou.

 • Levandule

  Autor: archiv

  Přidává se do všech rituálů vztahujících se ke zdraví, lásce a míru. Levandule rozptyluje depresi a pomáhá kontrolovat naše emoce. Vůně levandule podporuje dobrý spánek, proto se s oblibou přidává do náplní polštářů. Přináší štěstí a harmonii v rodině tím, že poskytuje klid. Zajišťuje též oddanost a věrnost ve vztazích.

 • Santalové dřevo

  Autor: archiv

  Zvyšuje duchovní a fyzickou pohodu žen i můžů. Svou vůní podporuje ochranu, jasnovidectví, zasvěcení a meditace. Zklidňuje a srovnává mysl, dokáže připravit tělo i mysl na sexuální extáze. Santalové dřevo má jeden z nejvyšších vibrací jakéhokoli oleje, který rezonuje s aspekty sebe, přitahuje nejvyšší duchovní vibrace a umožňuje  otevření nejvyššího duchovního centra. Napomáhá vyrovnání čaker a zvýšení duchovního uvědomění. Umožňuje proudění léčivé energie. Vhodné využití při meditacích.

Autor: neo
 

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.