Pět věcí, kterých si muži nikdy nevšimnou, takže je nemusíte řešit! | Moje zdraví

Pět věcí, kterých si muži nikdy nevšimnou, takže je nemusíte řešit!

 • Pět věcí, kterých si muži nikdy nevšimnou, takže je nemusíte řešit!
  Máte komplexy z většího zadečku, nebo nehezkých záhybů? Pak vězte, že muži to neřeší. • Autor: Shutterstock.com
  7. září 2017 • 10:00

  Myslíte si, že jeden pupínek na bradě by mohl zakazit celé vaše rande? Omyl, jsou věci, které muži vůbec neřeší. Berou ženy jako celek s významnými sexy poutači ve tvaru ňader a zadečku. Čeho si ale nevšimnou nikdy?

 • Záhyby

  Pokud se necháte ošetřit cestou domů z práce, nebude nikdo nic tušit a ve finále budou všichni závistivě obdivovat vaše znovuobjevené sexy křivky. • Autor: profimedia.cz
  Většina z žen má nějaký záhyb, fald nebo ne úplně hladkou kůži na stehnech. A představte si – muži to vědí, muži s tím počítají a muži to zas tak neřeší. "Pokud jde kolem mne žena, která vypadá sebevědomě, usmívá se a umí se prodat, vůbec by mě nenapadlo podívat se, jestli nemá na bocích něco navíc, u bazénu rozhodně nebudu hledat celulitidu," říká třiatřicetiletý Michal. "Celkový dojem prostě vždycky přebije detaily."
 • Ňadra

  Autor: Shutterstock.com
  Vystavte svá ňadra na odiv. Většina mužů se shoduje, že je úplně jedno, jestli jsou ňadra velká nebo malá. Důležité je, že na ně v rámci svého outfitu hezky poukážete. Což nutně nemusí znamenat výstřih až ke kolenům, stačí obtažený svetřík. Ňadra, která nejsou zdůrazněna, pro muže neexistují. Rozhodně se netrapte jejich velikostí nebo tvarem. Prostě na ně jen neupozorňujte, nechcete-li je vystavit hodnocení.
 • Jak to máte tam dole

  Autor: Shutterstock.com
  "Někdy si holím vousy, jindy ne. A je mi vlastně jedno, jak jsou holky dole upravené. Nejsem vysloveným milovníkem ani úplně hladké kůže, ani totálního porostu, ale baví mě cokoliv mezi tím. A když je to každou chvíli jiné, je to fajn," říká pětadvacetiletý Miroslav. "A když potkám holku, rozhodně si neříkám: Bože, doufám, že tam nebude mít takovou tu čárku. Důležité je zboží, ne jeho obal," dodává s nadsázkou.
 • Jizvy

  Autor: Shutterstock.com
  Některé ženy jsou nervózní z jizev po operaci nebo mateřských znamének, většina mužů s nimi ale nemá žádný problém. "Naopak, vždycky je to na té ženě jedinečné a to je fajn," doplňuje dvaačtyřicetiletý Zdeněk.
 • Menší vrásky

  Metabolický věk je ten, na který se cítí vaše tělo, nikoliv ten, který vám určuje občanka... • Autor: profimedia.cz
  Ty dny, kdy se vám špatně artikuluje nebo ztratíte mimiku kvůli kosmetickým zákrokům! A výsledek? Vy možná pod důkladným světlem a před zrcadlem vidíte rozdíl, většina mužů, a dokonce ani vašich kamarádek, ho nezaregistruje. Jedna z teorií říká, že ostatní vás vidí tak jako vy sama sebe z pěti kroků. Zkuste občas před zrcadlem poodstoupit trochu stranou a říct si: opravdu je nutné, abych se kvůli tomuhle trápila?

Autor: is
 

Nejhledanější nemoci

Víte, co přesně vás čeká na vyšetření, které vám lékař předepsal? Zjistěte, co které znamená.